Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w sprawie górek czechowskich. Projekt uchwały już gotowy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2019 r. o 08:00 Powrót do artykułu
artykuł z 7:45. Jest 8:00 a trolle jeszcze śpią w swoich zatęchłych norach?! Ani jednego klakierskiego komentarza?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gazeta.jawnylublin.pl/deweloperzy-obiecuja-pieniadze-ktore-nie-trafiaja-do-kasy-miasta/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
artykuł z 7:45. Jest 8:00 a trolle jeszcze śpią w swoich zatęchłych norach?! Ani jednego klakierskiego komentarza?!
 Zukowe trolle miały wczoraj ciężki dzień, więc dzisiaj pewnie jeszcze odsypiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam jestem Pisowskim trollem i właśnie wstałem. Mam nadzieję że to kółko wzajemnej adoracji co zabuduje każdą zieleń betonem, wytnie stare drzewa przy aprobacie ratusza w końcu trafi do właściwego miejsca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno za 500zł miesiecznie ludzie trollują :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten obłąkaniec od wypchanych portweli też śpi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tbv zaczyna trollowac od 9 :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poczytajcie sobie o Arkadach - dokładnie na tyle będzie mogło miasto liczyć od inwestora - nie mamy dobrych prawników, ani ludzi, którzy by dopilnowali sprawy, nie ma co się łudzić, że inwestor nam złote parki pobuduje... dziwię się tutejszemu zaufaniu do prywatnego sektora - a potem płacz i wzruszanie ramion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś sprawdzał dzisiejszy stan powietrza w Lublinie?? podobno już kilkakrotnie w tym miesiącu przebiliśmy Kraków pod względem zanieczyszczonego powietrza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie śpię nikt mi nie płaci ....co tu napisać .... CENTRAL PARK w Lublinie a gdzie będzie MANHATTAN I BRONX ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo pisać. Ludzie zdecydują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta. Jeśli TBvauki wygrają to oddając te 75 ha ugorów i budując park za 10 mln są na tym interesie 50- 80 mln do przodu. Później Ty obywatelu tego miasta pójdziesz do nich po mieszkanie a oni powiedzą ci 7000 zł /m2. Jeśli chcesz być frajerem dymanym przez dewelocwaniaków idź i zagłosuj na TAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloper ma "dofinansować" czy sfinansować urządzenie parku. Bo to raczej nie kosmetyczna różnica. Po za tym gdzie projekt tego parku ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest prosta. Jeśli TBvauki wygrają to oddając te 75 ha ugorów i budując park za 10 mln są na tym interesie 50- 80 mln do przodu.  Później Ty obywatelu tego miasta pójdziesz do nich po mieszkanie a oni powiedzą ci 7000 zł /m2. Jeśli chcesz być frajerem dymanym przez dewelocwaniaków idź i zagłosuj na TAK.
  TBV bęzie co najmniej 300 mln zł do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie TAK dla parku na terenie gorek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na razie tebewałowe trole nie rozpoczęły aktywności - nie ma po 300 minusów na niekorzystnych komentarzach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to co? Szkoda ci, że ktoś zarabia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram próbę ucywilizowania tego terenu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
również uważam, że pytanie jest jak najbardziej ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy mają pełne gatki, że przegrają sromotnie w referendum, stąd ta panika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...